Pierścionki zaręczynowe

Jak stworzyć niezapomniany niestandardowy pierścionek z kamieniem szlachetnym

Marta Pietrucha
kwi 7 2021

Jesteśmy dumni z naszej pracy, ale jeśli chodzi o niestandardowe pierścionki zaręczynowe, nie możemy brać wszystkich kredytów. Czasami naprawdę piękne i specjalne kreacje pochodzą, nie z umysłów naszych projektantów, ale z miłości i zaangażowania, że nasi klienci mają dla siebie.

Wybierając pamiętny niestandardowy pierścień kamień szlachetny, który odzwierciedla swój unikalny związek jest to świetny sposób, aby rozpocząć swoje zaangażowanie. Tak było w przypadku tego pięknego, nietradycyjnego pierścionka zaręczynowego, który ożywiliśmy dla Petera w tym sezonie wakacyjnym. Wewnątrz jasnego, przykuwającego uwagę projektu ukryte są wyrazy miłości, jaką czuje do swojej dziewczyny.

Wykonany w uniwersalnym i klasycznym 14-karatowym białym złocie, pierścionek zawiera symbol nieskończoności na górze, symbolizujący wieczną miłość pary, sprytnie zamaskowany przez piękny rząd diamentów i ametystów, jak również misterne kwiatowe detale. W centrum każdej strony symbolu nieskończoności spoczywa głęboko czerwony rubin i głęboko niebieski szafir, kamienie urodzenia Petera i jego dziewczyny.

Kiedy Peter przyszedł do nas, ten projekt już kiełkował w jego głowie. Podczas gdy on rozważał tradycyjny pierścionek zaręczynowy z klasycznym diamentem w centrum oprawionym przez jego projekty, zespół projektantów i ekspertów jubilerskich Brilliance pracował z nim, aby przynieść jego prawdziwe marzenie do światła. Rezultatem jest piękny i niepowtarzalny pierścionek z nutą vintage i nowoczesnym twistem, niepodobny do żadnego innego pierścionka, który widzieliśmy wcześniej.

pierścionek

A co najlepsze: ona powiedziała "tak"! Peter już pracuje z zespołem projektantów, aby stworzyć równie wyjątkową parę obrączek ślubnych.

Stwórz swój własny pamiętny niestandardowy pierścionek z kamieniami szlachetnymi

Możesz mieć historię miłości tak samo wspaniałe jak Peter's z niestandardowych pierścień kamień szlachetny dla własnych ukochanych. Partner z Brilliance przynieść własne marzenie do życia, czy to czysty pallad przeszłości, teraźniejszości i przyszłości pierścień z musujących diamentów, lub pamiętny żółte złoto wieczności pierścień naprzemiennie obu kamieni urodzenia. Jakkolwiek nietradycyjna lub nieszablonowa jest Twoja wizja, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci ją zrealizować.

Bezelowy pierścionek zaręczynowy z akwamarynem, kamieniem szlachetnym i sercem

Połącz jej ulubione trendy

Po co wybierać między dwoma różnymi stylami, skoro ona może mieć oba? Połącz nieskończoność pierścień z tradycyjnym pierścieniem solitaire z linią kamieni szlachetnych pave set do zespołu, lub w bardziej wyjątkowym ustawieniu, jak Bridge ustawienia zdjęcia powyżej.

Graj z rozmieszczeniem, jak również wielkości i kształtu kamieni. Jeśli kocha modę, kamień szlachetny marquise lub serca zaangażowania pierścień będzie naprawdę złapać jej oko. Niestandardowe pierścienie gemstone są również świetne dla rocznicy lub pierścienie mody.

Jeśli ona kocha modę vintage, użyj jej ulubionego kamienia szlachetnego w antycznej oprawie. (Kamienie szlachetne były w rzeczywistości bardziej popularne w czasach przednowoczesnych, zanim techniki cięcia diamentów rozwinęły się na tyle, aby dać im dzisiejszy blask podpisu)!

Klasyczny sześcioramienny szafirowy pierścionek zaręczynowy

Tradycja z twistem

Może chcesz klasyczny styl, ale z nutą dramatu i stylu, który wiesz, że ona kocha. Klasyczny pierścień kamień szlachetny solitaire jest idealnym rozwiązaniem (na zdjęciu powyżej) dla odważnych i błyskotliwych zaangażowania pierścień.

Dla bardziej tradycyjnego wyglądu, który zawiera diamenty, spróbuj pasjansa z kamieniem szlachetnym halo, lub trzy kamienie pierścień z diamentem kamień centralny.

Ręcznie grawerowany trójkamienny pierścionek z różowym szafirem i diamentem w kształcie gruszki

Inną świetną opcją dla par, które chcą dodać unikalny zwrot na tradycji, trzy kamienie zaangażowania pierścień jest ponadczasowym symbolem romansu, a kamienie szlachetne akcenty pozwala dodać osobisty akcent dla Ciebie i Twojego betrothed.

Udostępnij