Ciekawostki i porady

Pomysły na prezenty dla kobiet, które kochasz

Paulina Wójcik
wrz 10 2021

Z granicami powoli otwierającymi się, nadal nie ma gwarancji, że wszyscy będą w domu na Boże Narodzenie w 2020 roku. Jeśli nie możesz tego zrobić, małe firmy, takie jak nasza, mogą pomóc Ci wysłać miłość, którą wolałbyś dać osobiście.

Elfy Simone mogą również zapakować Twoje prezenty i dodać spersonalizowaną kartkę. Wiemy, że to nie to samo, co obdarowywanie twarzą w twarz, i nasze serca kierują się ku wszystkim, którzy tęsknią za swoimi przyjaciółmi i ukochanymi.

Jeśli zastanawiasz się, co komu wysłać, przygotowaliśmy dla Ciebie krótką listę kobiet, które kochasz i rzeczy, które mogłyby je uzupełnić, wysłane z dodatkową, specjalną dawką miłości.


Dla Twojej Nany

Kochamy nasze Nany, są one często ulubionymi członkami rodziny (przepraszam dziadka). Sassy, zacienione i z bogactwem wiedzy Nans będzie cię rozpieszczać, zwykle w ataku sneak, gdy mama i tata nie patrzą.

Pokaż swojej Nan, jak bardzo za nią tęsknisz i przypomnij jej o swojej miłości dzięki medalionowi Moon and Back.

Ten inspirowany epoką wiktoriańską medalion zawiera kamień księżycowy i może pomieścić małe zdjęcia lub pamiątki. Księżyc i gwiazdy, delikatnie wygrawerowane wewnątrz i na zewnątrz, wyrażają sentencję: "kocham Cię do księżyca i z powrotem". Bo bez względu na to, jak daleko od siebie fizycznie jesteśmy, nasze Nanie zawsze są w naszym sercu.

Twoja mama

Jeśli zostałaś rozdzielona z mamą podczas pandemii i brakuje Ci więzi między rodzicem a dzieckiem, ten naszyjnik z gwiazdami i szafirami jest idealny. Zawiera on dużą i małą gwiazdę, które reprezentują Ciebie i Twoją mamę.

Gwiazdy symbolizują ochronę i ten naszyjnik to odzwierciedla, wisząc w formacji klastra jak rodzina. Rodzinnemu klastrowi towarzyszą szafiry, stopniując od najjaśniejszego do najciemniejszego błękitu, podobnie jak niebo, które oddzielają Ciebie i Twoją mamę.

Szafiry są kamieniem urodzenia dla września i symbolizują mądrość, co sprawia, że są podwójnie idealne dla mądrych, wrześniowych mam.

Wspierający kolega lub sąsiad

Większość z nas miała szczęście w 2020 roku zobaczyć to, co najlepsze w ludziach; od przyjaciół pozostających w częstym kontakcie, aby zaoferować wsparcie, po pomagających sąsiadów. Co ważne, są też ci przyjaciele i rodzina, którzy wysłali pyszne, pyszne paczki z życzeniami.

Jeśli brakuje Ci funduszy, możesz podziękować czymś bardziej budżetowym, na przykład zestawem naszych popularnych złotych kolczyków.

Jeśli jednak Twoje finanse są stabilne, możesz rozważyć naszyjnik z chryzantem, liści i turmalinu. W niektórych kulturach chryzantema symbolizuje lojalność i szacunek, przypominając odbiorcy, że dokonał zmiany w czyimś życiu.

Ex-Pat

Z wielu pobyt blisko domu w te święta i międzynarodowych podróży są ograniczone, może być luka dziurę nasi zagraniczni przyjaciele zwykle wypełnić, z Bożego Narodzenia jest jednym z czasów ludzie starają się dostać do domu.

Niezależnie od tego, czy chodzi o twoją przyjaciółkę, która wyjechała daleko, aby realizować swoją wymarzoną karierę, czy też o siostrę, która pomaga w trudnych warunkach, wisiorek z gwiazdą przewodnią symbolizuje ochronę i życzenia powodzenia. A po 2020 roku wszystkim nam przydałoby się trochę tego szczęścia.

Błyszczący biały szafir znajduje się w oprawie z litego złota, gdzie łapie błyski światła, aby prowadzić nas do domu.

Medyczny przyjaciel

Nasi koledzy lekarze i pielęgniarki zostali postawieni na nogi od początku pandemii i najprawdopodobniej byli testowani więcej razy, niż moglibyśmy sobie wyobrazić.

Powiedz im, że doceniasz ich wysiłek, zakładając złote kolczyki w kształcie kropli z cytrynami, których właściwości podobno wzmacniają energię.

Możesz też rozważyć zestaw szafirowych i akwamarynowych pierścionków do układania w stos. Oba produkty są wystarczająco eleganckie, aby nosić je w profesjonalnym otoczeniu. Służą one również jako przypomnienie, że bez względu na to, jak wiele wewnętrznych wymazów z nosa nasi przyjaciele mogą znieść, że są bardzo kochani i doceniani. I chociaż mówi się, że akwamaryn sprzyja wyciszeniu, nie możemy zagwarantować, że dzięki niemu waciki do nosa staną się jeszcze przyjemniejsze, ale nie może to też zaszkodzić.

Więcej pomysłów na prezenty

Wciąż szukasz czegoś odpowiedniego? Sprawdź nasz przewodnik po zakupach świątecznych, zawierający pełen przewodnik po prezentach, inne pomysły na prezenty, wskazówki, jak wybrać idealne prezenty dla kobiet, informacje o wysyłce i wiele innych.


Bez względu na to, jaki kawałek wybierzesz, aby uczcić swoich ludzi, życzymy Wam wszystkim bardzo szczęśliwego 2021 roku, z mnóstwem i mnóstwem czasu spędzonego z bliskimi osobiście. A jeśli nie, to tyle Zoomu, ile tylko zdołacie.

Udostępnij