Pierścionki zaręczynowe

Dodawanie sentymentu do pierścionka zaręczynowego za pomocą kamieni szlachetnych

Paulina Wójcik
lut 18 2021

These days, more and more brides-to-be are deciding to have colored birthstones on their engagement rings to go with the customary diamond. Jest to świeże, znaczące, sentymentalne i bardzo osobiste podejście do tego kawałka biżuterii, która symbolizuje zaangażowanie. Let's take a look at some of the best reasons couples give for incorporating birthstones on engagement rings.

Pierścień, który emanuje ciepłem i urokiem

Podczas gdy diament jest niewątpliwie piękne i oczekuje się, aby stać się dziedzictwem dla jego trwałości i ponadczasowości, wiele par czuje, że dodanie splash koloru birthstone, daje mu bardziej osobiste znaczenie. Gems z jasnymi, odważnymi odcieniami, takimi jak szafiry, rubiny i szmaragdy emanują ciepłem i osobowością. Ludzie, którzy znają i kochają kamienie szlachetne reprezentujące ich urodziny i rocznice wydają się naturalnie grawitować w kierunku koloru tych kamieni do ich odzieży i innych rzeczy. Zaręczynowy pierścień noszący birthstone uzupełnić tradycyjny diament obchodzi kolor i znaczenie, które pochodzą z nim.

Kiedy Jessica Simpson zaręczył się z Eric Johnson kilka lat temu, wielu zwróciło uwagę na jej olśniewające i bardzo nietradycyjne rubin kamień szlachetny i diament zaangażowania pierścień. To zawierał trzy kamienie szlachetne: duży rubin w środku, z dwoma diamentami flanking go.

Celebracja dwóch kamieni milowych w jednym

Wiele ślubnych przemówień wypowiadanych między panną młodą a panem młodym ma związek z błogosławieństwem dnia, w którym urodził się drugi. Sentymentalnym i znaczącym gestem byłoby połączyć kamienie urodzenia pary na jednym pierścionku, aby podkreślić, że dwa życia są teraz połączone na wieczność. Emeralds sparowane z granatów, szafirów z diamentami, rubin z topazem, i inne kombinacje kamieni szlachetnych może naprawdę dodać znaczenie do zaangażowania pierścień będzie nosić. Najlepiej jest skonsultować się z ekspertem twórca biżuterii, aby uzyskać najlepsze ustawienia dla swoich birthstones tak, że skończysz z pierścieniem, który jest nie tylko wymowne, ale całkowicie estetyczne w każdym sensie, jak również.

Kolorowa oś czasu

Oprócz ich odpowiednich urodzin, para może mieć wiele kamieni milowych do świętowania razem. Birthstones mają swoje własne miesiące do reprezentowania, więc mogą one stać się kolorowe "markery" na zaangażowanie pierścień, który może działać jako osi czasu prowadzącej do wielkiego dnia. Jeśli chcesz to zrobić, pomyśl o dniu i miesiącu swojego pierwszego spotkania, pierwszy pocałunek, dzień swojej propozycji, przewidywanej daty ślubu i innych ważnych kamieni milowych, które dzielisz jako para. Zajmie to trochę czasu i dużo wysiłku, aby wykonać, ale po uzyskaniu go na zamówienie, będziesz miał na palcu pierścionek zaręczynowy, że nikt inny nie ma, bo to jest naprawdę twoje.

Nawet wybitne pary mają zintegrowane birthstones do swoich pierścionków zaręczynowych. Dla swojej pięknej przyszłej narzeczonej i przyszłej Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych, JFK zaprezentował szmaragdowy pierścień otoczony 2.88 karatami diamentów, kiedy ten ostatni zaproponował byłemu. Spekulowano, że szmaragd reprezentuje miesiąc maj, miesiąc, w którym po raz pierwszy zostali sobie przedstawieni na przyjęciu.

Udostępnij