Pierścionki zaręczynowe

Idealny pierścionek

Karolina Kępka
cze 6 2017

Idealny pierścionek na zaręczyny

Jak podają nam badania nawet 99,9% narzeczonych cieszy się z pierścionka zaręczynowego, jaki będzie im podarowany przez partnera. Czy tak będzie w rzeczywistości.? Tutaj trudno w to dokładnie wnikać, ponieważ jak wiadomo sytuacja będzie zróżnicowana i nie zawsze będzie można ocenić, że dane badania są dokładne i wiarygodne.

Można tak naprawdę powiedzieć, że idealnych pierścionków będzie tak dużo jak narzeczonych. Każda ma swój wymarzony, idealny. Tym razem chcemy zobaczyć jak wygląda rynek, jeśli chodzi o pierścionki z białego złota, dlaczego są one tak bardzo popularne.

Białe złoto – co to takiego

Złoto, które występuje naturalnie w przyrodzie będzie miało żółty kolor. Jeśli chcemy uzyskiwać biało złote konieczne będzie jego odbarwienie i tutaj bardzo ważne będzie dodawanie odpowiednich stopów. Wprowadza się tam zasadniczo pallad oraz nikiel. Trzeba pamiętać, że każdy z tych stopów daje nieco inny odcień bieli. Pallad to metal, który ma szlachetny charakter i można go polecić, ponieważ nie będzie uczulał. To sprawia, że białe złoto ocenić można pod tym kątem pozytywnie.

Białe złoto z dodatkiem brylantów

Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań będzie połączenie białego złota z brylantem. To minerał kosztowny, ale najbardziej trwały ze wszystkich w przyrodzie. Przy odpowiednim szlifie diamentu uzyskuje się brylant. Pierścionki z takim kamieniem są najchętniej wybierane przez przyszłych panów młodych. Dlatego wzorów i modeli jakie są nam obecnie proponowane rzeczywiście jest coraz więcej. Każdy może szukać dla siebie odpowiednich propozycji, które będą się dobrze sprawdzać.

Pierścionek z rubinem

Pierścionki z białego złota z rubinem

Kobieta, która ma mocny charakter na pewno będzie w stanie docenić pierścionek zaręczynowy wykonany z białego złota z oprawionym rubinem, Ten kamień szlachetny w bordowej barwie nazywany jest kamieniem obfitości. Będzie dodawał optymizmu, pomaga budować pewność siebie. Najdroższym i najcenniejszym będzie rubin o głębokiej czerwieni z nutą niebieskiego odcienia. Pierścionek z takim okazem będzie kosztował bardzo dużo, ale można spokojnie znaleźć z rubinem o ładnym odcieniu pierścionek kosztujący około 500 złotych.

Z perłą

Jeśli szukamy pierścionka, który będzie w stanie oczarować kobietę delikatnością bez wątpienia ciekawym wyborem będzie delikatny pierścionek, który zostanie uzupełniony perłą. Łagodne kolory pereł będą świetnie łączyć się z białym złotem. To zawsze dobry wybór, na jaki będzie można się zdecydować. Taki pierścionek z perłą i cyrkoniami może kosztować około 600 złotych.

Białe złoto z szafirem

Starożytne cywilizacje wierzyły, że szafir to kamień prawdy, sprawiedliwości i przyjaźni. Dlatego właśnie ten kamień jest uznawany za talizman szczęścia w małżeństwie, dlatego rzeczywiście dobrze się sprawdza jako pierścionek zaręczynowy a dodatkowo nie będzie on szczególnie kosztowny. Wystarczy około 300 złotych i będziemy mieli taki pierścionek z białego złota z dodatkiem szafirów.

Udostępnij