Koszt pierścionka zaręczynowego

3 Podstawowe wskazówki dotyczące prawidłowego doboru rozmiaru pierścionka

Paulina Wójcik
lis 2 2020

Ile razy znalazłeś pierścień, który sprawia, że twoje serce przeskakuje, tylko po to, aby uderzyć w blokadę drogi: "Ummmm, jaki jest mój rozmiar pierścionka?!" Naprawdę warto poświęcić trochę czasu na ustalenie rozmiaru pierścionka, ponieważ znajomość prawidłowego pomiaru dla każdego palca oznacza większą pewność siebie, gdy zamawiasz ten idealny pierścionek i mniej kłopotów z wymianą!

Jeśli więc jesteś gotów powiedzieć "do widzenia" pierścionkom, które nie mieszczą się na kostce lub pierścionkom, które irytująco przesuwają się na palcach za bardzo, oto co musisz wiedzieć o tym, jak dobrać rozmiar pierścionka do idealnego rozmiaru:

1. Rozgrzej swoje cyfry: 1.

Temperatura ciała jest ogromnym czynnikiem wpływającym na to, jaki rozmiar mają palce podczas pomiaru. Jeśli jest naprawdę zimno, palce zmniejszają się, a jeśli są gorące, palce się rozszerzają. Znajdź szczęśliwe medium, w którym twoja temperatura jest odczuwalna gdzieś pomiędzy (a jeśli w ogóle, to po cieplejszej stronie).

2. Daj mi kilka knykietów

Niezależnie od tego, czy używasz naszego darmowego rozmiaru pierścionka, czy też narzędzia do pobierania rozmiaru, upewnij się, że pozostawisz wystarczająco dużo miejsca na rozmiar, aby pierścionek mógł się łatwo ześlizgnąć po kostce. Jako wskaźnik, sprawdź, jak dobrze pasują twoje obecne pierścionki - czasami może to wymagać trochę wirowania, aby je włączyć i wyłączyć, ale nie tak bardzo, że musisz być Houdini!

3. Size 'Em All

Każdy z Twoich dziesięciu palców (nawet te przeciwne) może mieć swój własny, niepowtarzalny rozmiar - pamiętaj, aby zmierzyć je wszystkie, zrobić notatkę i prowadzić listę w gotowości na telefonie! Jeśli poświęcisz czas na zrobienie wszystkiego naraz, oznacza to, że następnym razem, gdy natkniesz się na idealny pierścionek w kształcie palca, będzie on wolny od blokady!

Udostępnij