Ciekawostki i porady

14ct Party People: Świętowanie w czasie Bożego Narodzenia (2021)

Paulina Wójcik
paź 3 2021

Mamy do Waszej dyspozycji zupełnie nowy asortyment biżuterii, ponieważ - YAY; to nasza 25 rocznica! To 25 lat projektowania przez Simone ozdób, które podkreślą Twój styl i osobowość.

Aby to uczcić, postanowiliśmy się trochę zabawić i wyobrazić sobie, jak wyglądałyby nasze produkty Simone Walsh Jewellery, gdybyś spotkała je na świątecznym przyjęciu. Sprawdź, czy uda Ci się wypatrzyć jeden z nich na wolności w okresie świątecznym. Może nawet dostrzeżesz je w lustrze.


Naszyjnik z bukietem

Dziewczyna z naszyjnika bukietowego, która żyje imprezą, lubi jasne sukienki i kardigany wysadzane broszkami.

Dlatego właśnie ten naszyjnik ze stokrotką, dalią, lotosem, chryzantemą i kwiatem wiśni jest jej ulubionym dodatkiem - oprócz tego, że jest piękny, może mieszać i dopasowywać go do wszystkiego, co wpadnie jej w oko w danym momencie, wybierając kolczyki z naszej oferty bukietów.

Naszyjnik z opalami i stokrotkami

Silna i kobieca, nasza przyjaciółka nosząca naszyjnik ze stokrotek i opali lubi klasykę i panowanie nad sytuacją. Prezentuje elegancję, co znajduje odzwierciedlenie w jej wyborach biżuterii.

Ten naszyjnik jest wykonany z klasycznego srebra próby 925, oprawionego w 14-karatowe złoto, w którym znajduje się świetlisty opal. Kamień jest subtelny, a jednocześnie efektowny, z odcieniami zieleni, błękitu i czerwieni, które zmieniają się pod wpływem światła.

Często można ją zobaczyć w towarzystwie naszych kolczyków na sztyftach z opalem i litym złotem lub krzykliwego pierścionka koktajlowego ze stokrotką i opalem.

Kolczyki z litego złota z dalią

Ta krzykliwa dama lubi szybkie samochody i biżuterię z litego złota. Dlatego te 14-karatowe kolczyki z litego złota (wysokiej jakości inwestycja, która przetrwa całe życie i dłużej) są dla niej idealne.

Ona jest zwolenniczką limitowanych edycji, tak jak te kolczyki na sztyftach, które zostały stworzone na cześć naszych 25 urodzin.

Często widuje się je w mieście z pasującym naszyjnikiem z litego złota 14ct dahlia.

Naszyjnik z liści i pąków

Nasz naszyjnik z liśćmi i pąkami jest dla kobiety, której głównym priorytetem jest wyróżnienie się z tłumu.

Fasetowane koraliki z różowego granatu przyciągają wzrok swoim blaskiem.

Można je nosić do wielu różnych zestawów, od klasycznych po swobodne, a w połączeniu z kolczykami Liście i Pąki sprawią, że wszystkie oczy będą zwrócone na nie, gdy będą przebijać się przez tłum.

Podwójne kolczyki tulipany i naszyjnik

Podwójne kolczyki t ulipany i pasujący do nich naszyjnik tulipany w kolorze różowego złota to stary faworyt. Będzie Twoją najlepszą przyjaciółką i zawsze będzie Cię oprowadzać po mieście, ale jest też dla Ciebie w spokojniejszych chwilach, kiedy potrzebujesz koktajlu rozweselającego lub nocy spędzonej na oglądaniu Buffy, z dala od tłumu.

Jej płatki wyglądają delikatnie w pięknym różowym złocie, ale są silne jak diabli. Lubi uśmiechać się do nieznajomych i tańczyć w deszczu.


Miej oczy szeroko otwarte na te kobiety o wyrafinowanym guście, gdy będziesz robił obchód w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Być może poznasz nową przyjaciółkę lub zdecydujesz, który z pięknych, ręcznie robionych przedmiotów kupić dla siebie.

Więcej na: http://bestiales.pl

Udostępnij