Ciekawostki i porady

Najpopularniejsza biżuteria na Boże Narodzenie

Karolina Kępka
wrz 25 2021

Każdego roku mam frajdę z obserwowania, które z naszych wzorów biżuterii cieszą się największą popularnością wśród naszych uroczych klientów w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie. Zawsze są wśród nich stare, ulubione, ale z czasem ewoluują. Często zdarza się też, że podkradają się do mnie jacyś outsiderzy, a także nowe wzory, które są tegoroczną nowością.

Każdego roku nasze zestawy deluxe monet w kształcie świątecznego puddingu są jednym z naszych najlepiej sprzedających się przedmiotów. Skupię się na biżuterii poniżej, ale powinniście koniecznie sprawdzić monety: stanowią one naprawdę uroczy prezent i są świetnym sposobem na dodanie starej tradycji i trochę zabawy do świątecznego obiadu.

Więc poniżej, bez szczególnej kolejności, są nasze Top 10 najlepiej sprzedających się projektów biżuterii na Boże Narodzenie 2020 (jak dotąd):

1. Księżyc i plecy locket

Jeden z naszych nowych wzorów biżuterii, ten piękny medalion jest doskonałym kandydatem na prezent na Boże Narodzenie. Wykonany jest ze srebra próby 925 i posiada oprawę z litego złota oraz kamień księżycowy.

2. Kolczyki z podwójnym tulipanem

Wiecznie jeden z naszych najbardziej popularnych kawałków, te kolczyki z różowego złota vermeil były jeszcze bardziej popularne niż kiedykolwiek w te święta. Na szczęście zrobiliśmy stos dodatkowych zapasów, aby nadążyć! Zobacz również pasującą do nich zawieszkę z podwójnym tulipanem.

3. Zestaw obrączek z litego złota

To niezwykłe mieć pierścionki jako jeden z naszych najlepiej sprzedających się przedmiotów na Boże Narodzenie, ponieważ ich rozmiar sprawia, że są nieco trudne do podarowania, ale rok 2020 był dość niezwykły. Te słodkie, chude pierścionki są wykonane na zamówienie z litego 14-karatowego złota. Pozwól na dodatkowy czas na dostawę przedświąteczną.

4. Wisiorek z gwiazdą przewodnią i białym szafirem

Kolejny nowy projekt biżuterii, który w tym roku trafił na listę świąteczną. Jest to jeden z moich nowych faworytów i będzie wspaniałym prezentem dla wyjątkowej kobiety. Wykonany jest ze srebra próby 925 i posiada solidną złotą oprawę z błyszczącym białym szafirem.

5. Kolczyki z różą w kolorze rose gold vermeil

Wykonujemy ten wzór kolczyków z różą już od wielu lat, a w tym roku wersja z różowym złotem w vermeilu jest bardziej niż zwykle rozchwytywana na święta. Istnieje również wersja srebrna, która również prawie trafiła na listę w tym roku.

6. Kolczyki wiszące z łańcuszkiem w kształcie liścia

Nowy projekt z zeszłego roku, te piękne kolczyki były popularne w te święta, zarówno jako prezenty, jak i jako element do noszenia na spotkaniach towarzyskich (w końcu!). Są one elegancko błyszczące i dają wiele radości z noszenia. Zobacz również kolczyki z pojedynczym liściem.

7. Wisiorek amulet Sunburst z cytrynem

Kolejny nowy projekt biżuterii z 2020 roku trafił na świąteczną listę. Ten mały, ale oszałamiający amulet w kształcie wybuchu słońca wykonany jest ze srebra próby 925 i posiada oprawę z litego złota oraz błyszczący kamień szlachetny cytryn. Istnieje również wersja tego wisiorka wykonana z czystego srebra.

8. Kolczyki w kształcie kropli gwiazdy przewodniej

Te błyszczące srebrne kolczyki kropelki to kolejna nowość - pasują one do wisiorka z gwiazdą przewodnią powyżej. W okresie świątecznych zakupów były one bardzo chętnie kupowane. Zobacz również ich wyjątkową wersję z szafirami.

9. Kolczyki Forget-me-not

Nie jestem pewna, czy było jakieś Boże Narodzenie, kiedy te kolczyki nie były na liście najpopularniejszych! Są one jednym z pierwszych wzorów, które stworzyłam do sprzedaży online wiele lat temu i wciąż są tak samo popularne jak kiedyś. Kolczyki kropelki niezapominajki wykonane są z czystego srebra.

10. Naszyjnik z niezapominajkami na łańcuszku

Ta wersja naszego naszyjnika z niezapominajkami nie jest tak stara jak kolczyki, ale istnieje od wielu lat i często pojawia się na listach świątecznych: w tym roku nie jest wyjątkiem. Starsza wersja z czerwonym naszyjnikiem z jedwabiu jest również bardzo popularna, ale w tym roku srebrna wersja łańcuszka jest na topie.


Wszystkie te piękne wzory biżuterii w srebrze, złocie i z kamieniami szlachetnymi (oraz wiele innych) znajdziesz w naszym internetowym sklepie jubilerskim.

Zapoznaj się również z naszym przydatnym przewodnikiem po świątecznych zakupach, w którym znajdziesz dziesiątki pomysłów na prezenty dla kobiet, pomysły na świąteczny strój, przepis na świąteczny pudding, informacje o wysyłce i wiele innych. Przeczytaj również nasz artykuł o pomysłach na prezenty dla różnych kobiet w Twoim życiu.

Udostępnij