Ciekawostki i porady

Jak nosić wyrazistą biżuterię

Paulina Wójcik
sty 31 2022

Nasze wzory biżuterii, w tym naszyjniki i kolczyki, to świetny sposób na dodanie dramatyzmu do każdego stroju - od swobodnego po elegancki. Ale czy wiesz, jak nosić i wybierać biżuterię, aby wyglądać stylowo jak najlepiej? Cóż, masz szczęście, bo jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Ozdobne elementy biżuterii, w tym kolczyki i naszyjniki, są świetne do noszenia z bardzo prostym (nawet nudnym!) strojem. Przyciągną one uwagę i dodadzą Twój własny, niepowtarzalny styl: z pewnością wyróżnisz się z tłumu.

Koniecznie sprawdź nasz przewodnik po tym, jak łączyć i dopasowywać biżuterię, który będzie bardzo pomocny, jeśli chodzi o zrozumienie, jak nosić biżuterię typu statement - i mieszanie i dopasowywanie biżuterii w ogóle.

Co nosić z biżuterią typu "statement"?

Ogólnie rzecz biorąc, dobrym pomysłem jest łączenie biżuterii i innych drastycznych dodatków z prostszymi ubraniami, tak aby dodatki zajmowały centralne miejsce i nie konkurowały ze skomplikowanymi wzorami lub stylami ubrań.

Nie oznacza to, że nie powinnaś się ubierać, nosząc wyraziste elementy, ale z reguły powinnaś wybierać bardziej eleganckie, proste projekty ubrań.

Pamiętaj jednak, że zasady są po to, by je łamać. Jeśli podoba Ci się wygląd mocno wzorzystej lub skomplikowanej części garderoby w połączeniu z wyrazistą biżuterią, to powinnaś to zrobić. Jesteśmy zwolennikami tego, aby ludzie ubierali się tak jak oni sami, a nie jak wszyscy inni, więc ostatecznie powinnaś czuć się pewnie w tym, co najlepiej pasuje do Ciebie i do okazji, na którą się ubierasz.

Porady dotyczące stylu biżuterii

Przeczytaj więcej wskazówek dotyczących stylizacji biżuterii:

  • 15 najważniejszych wskazówek dotyczących stylizacji biżuterii
  • Jak łączyć i dobierać biżuterię
  • 12 błędów w biżuterii, które chciałybyśmy, abyś przestała popełniać

Ozdobna biżuteria może być świetnym sposobem na dodanie wszechstronności do Twojej garderoby. Podobnie jak w przypadku wszelkiego rodzaju akcesoriów, biżuteria może naprawdę zmienić wygląd ubrań, które uwielbiasz nosić wielokrotnie.

Ubieranie się w dół

Bardzo swobodne ubrania często świetnie współgrają z biżuterią typu statement. Możesz wybrać parę naszyjnika lub odważnego pierścionka koktajlowego z prostą koszulą i dżinsami, aby je ubrać i dodać nieoczekiwany element.

Ubieranie się

Oczywiście bardziej strojne lub formalne stroje również będą pasować: elegancko prosta mała czarna z odważnym i przyciągającym wzrok naszyjnikiem z wisiorkiem lub dramatyczną parą kolczyków to bardzo stylowy, ale również bardzo łatwy do wykonania styl.

Ozdobne naszyjniki

Naszyjniki z koralików Australia

Jeśli wybierasz naszyjnik, rozważ rodzaj dekoltu, który będziesz nosić i długość naszyjnika, który chcesz z nim nosić.

Ozdobne elementy mogą być noszone wyżej na szyi, przy skórze, być może wyłaniając się z częściowo rozpiętej koszuli. Alternatywnie, dłuższe wisiorki lub naszyjniki możesz nosić na wierzchu prostych ubrań.

Sprawdź nasz przewodnik po stylach i długościach naszyjników, aby uzyskać pomocne wskazówki.

Możesz również rozważyć nakładanie na siebie naszyjników o różnych rozmiarach, aby dodać do swojego wyglądu wiele interesujących detali i blasku. Noszenie wyrazistej biżuterii nie zawsze musi wiązać się z jednym, centralnym elementem.

Wyraziste kolczyki

Kolczyki również mogą być wspaniałym elementem stylizacji. Jeśli zdecydujesz się na kolczyki jako punkt centralny, zazwyczaj nie będziesz chciała nosić naszyjnika i możesz zrezygnować z jakiejkolwiek innej biżuterii.

Alternatywnie rozważ bardziej subtelne bransoletki lub pierścionki, które będą raczej komplementować niż odciągać uwagę od dramatyzmu.

Ozdobne pierścionki

Pierścionki koktajlowe

Ogólnie rzecz biorąc, pierścionki koktajlowe działają najlepiej jako pierścionki do oświadczyn. Wybierz coś większego i odważniejszego niż zwykle nosisz. Zwykle nie nosisz żadnych innych pierścionków, ale możesz zdecydować się na sentymentalne pierścionki na jednej ręce, a na drugiej mieć pierścionek koktajlowy.

Ale również rozważyć noszenie szeregu kontrastujących pierścieni koktajlowych, aby dodać mnóstwo unikalnego dramatyzmu do stroju. Może Ci się to udać dzięki odpowiedniej kombinacji stylów, kształtów i kolorów.

Możesz również nosić wiele różnych pierścionków, z zestawami pierścionków na różnych palcach, aby dodać mnóstwo blasku i zainteresowania.

Nasza biżuteria typu statement

Nasze projekty biżuterii są wykonane z doskonałych metali szlachetnych, a wiele z nich ma błyszczące kamienie szlachetne. Wszystkie zostały stworzone w Australii i wykonane z miłością.

Nie są one tak odważne, aby przytłaczać, ale każdy z nich ma zachwycające detale, które dodadzą dramatyzmu nawet najprostszemu strojowi.

Więcej na: http://bestiales.pl

Udostępnij