Pierścionki zaręczynowe

Jak wybrać diamentowe pierścionki zaręczynowe

Paulina Wójcik
kwi 26 2021

Być może najważniejszym zakupem panny młodej i pana młodego będzie kiedykolwiek zrobić, zaangażowanie pierścień służy jako dożywotni symbol pary wierności i przywiązania do siebie. Przez wieki, diamenty były kamieniem wyboru dla ogromnej większości zaangażowania i Bridal pierścienie. Tradycyjnie, pan młody-to-be jest odpowiedzialny za zakup pierścienia dla jego narzeczonej, ale wiele z dzisiejszych nowoczesnych par sklep razem, aby zapewnić, że panna młoda otrzymuje pierścień, który odpowiada jej preferencji.

Podczas zakupów dla idealnego zaangażowania pierścień, zachować te kluczowe względy w umyśle:

Określ swój budżet. Chociaż pierścionek zaręczynowy nie jest czymś, co należy skąpić na, to nie powinno prowadzić cię do długu. Ogólna norma przemysł wzywa do spędzenia dwóch do trzech miesięcy pensji na diament, ale to może się różnić w zależności od kwoty masz zapisane, przepływ gotówki miesięcznie, a Twoje standardy jakości. Przed rozpoczęciem procesu zakupów, ustawić maksymalny próg i zrobić wszystko, aby nie przekroczyć.

Umieść najpierw luźny diament. Zawsze można zamienić się ustawienie kamienia, ale sam diament będzie na palcu na zawsze. Jeśli to konieczne, być przygotowany do kompromisu na ustawienie, jeśli pozwoli Ci kupić wyższej klasy luźne diamenty. Dla tych, którzy mają ograniczony budżet, klasyczny diament solitaire ustawić w prosty zespół złota może być doskonałym rozwiązaniem - zawsze można uaktualnić do przyszłej rocznicy. Przy wyborze kształtu, upewnij się, że wybierzesz taki, który uzupełnia Twój osobisty styl i zachowa swój urok poprzez zmieniające się trendy.

pierścionek

Upewnij się, że jest on certyfikowany. Przy wyborze diamentu, upewnij się, że jest to diament z certyfikatem GIA, najbardziej szanowanego i rygorystycznego laboratorium gemm na świecie. Inne renomowane agencje to European Gemological Laboratory (EGL) i American Gem Society (AGS). Organizacje te dokładnie badają i oceniają każdy kamień, aby zapewnić jego autentyczność i wartość. Powinieneś otrzymać certyfikat oceny z diamentem wyszczególniając wszystkie jego cechy.

Poznaj 4 C's. Podczas zakupów dla diamentu zaangażowania pierścień, najważniejsze elementy do rozważenia są cięte, przejrzystość, kolor i waga karata. Ważne jest, aby kształcić się w zakresie standardów wysokiej jakości diamentu przed rozpoczęciem zakupów.

Oferujemy diamenty, które są certyfikowane przez GIA, AGS, EGL, HRD i IGI i które mogą pasować do każdej panny młodej styl preferencji i budżetu. Nasz asortyment obejmuje tylko diamenty premium, które zostały ocenione przez GIA-wyszkolonych diamentów i ekspertów biżuterii, więc możesz mieć pewność, że kamień będzie pięknie łączyć jakość i wartość. Sklep z naszej kolekcji zaangażowania pierścienie, które obejmuje tiffany-style ustawienia solitaire i ustawienia projektanta z kamieni bocznych.

Udostępnij