Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek zaręczynowy z diamentem "halo"

Marta Pietrucha
lis 20 2020

Halo diamentowe pierścionki zaręczynowe są w tym roku najbardziej popularnymi i najlepiej sprzedającymi się ustawieniami. Halo, czyli pierścionek lub korona, to styl pierścionka zaręczynowego, w którym diamenty lub klejnoty otaczają środek luźnego diamentu. Wiele z nich przypisuje kształt lub wzór halo nieskończonej i wiecznej miłości. Halo zaangażowania pierścienie są w wielu odmianach. Popularnym typem halo ustawienia jest gdzie środkowy kamień zęby są podniesione nieco powyżej otoczonych diamentów, który ma bardziej znaczące skojarzenie. Inną odmianą jest oprawa pierścionków w stylu ramki, gdzie nie ma szczeliny pomiędzy inkrustowanymi diamentami a centralnym kamieniem. Bardzo popularny i elegancki jest również pierścionek w stylu bezel halo.

Co przyciąga klientów do ustawienia diament halo jest to, że akcentuje kamień centralny wybór sprawia, że pojawiają się większe i dodaje ogólny blask i ogień do pierścienia. W dzisiejszej gospodarce, nie wiele może sobie pozwolić na duże luźne diamenty, ale z ustawieniem halo można posiadać pierścień, który dodaje wygląd dużego luźne diamentu bez płacenia tysięcy dolarów za większy kamień. Kolejną zaletą pierścionków zaręczynowych halo jest to, że pawilon diamentowy, dolna część diamentu, który łączy gorset z mankietem, jest widoczny z boku. Pawilon jest niezbędny dla lekkości diamentu.

Jubilerzy noszą różne zestawy pierścionków zaręczynowych we wszystkich rodzajach metali, aby dopasować się do każdego budżetu. Ponadto, możemy stworzyć dowolną ilość ustawień, które zawierają diamenty lub kamienie szlachetne otaczające kamień centralny. Okrągłe i kwadratowe są najbardziej popularne kształty halo otaczające diamenty centrum, jednak możemy stworzyć Halo zaangażowania pierścień z dowolnym kształcie diamentu. Wreszcie możemy stworzyć niestandardowe halo zaangażowania pierścienie dla tych, którzy chcą pierścień, który nie znajduje się na naszej stronie internetowej.

Udostępnij