Pierścionki zaręczynowe

Diamentowe trendy w zakresie pierścionków zaręczyniwych

Karolina Kępka
lis 23 2020

Zarówno gwiazdy jak i konsumenci decydują się w tym sezonie na pierścionki diamentowe z kostki brukowej i koralika. Nawierzchnia brukowa lub mikrofalowa, francuskie słowo "paved", jest techniką, w której małe luźne diamenty są osadzone bardzo blisko siebie. Malutkie koraliki lub wtyki utrzymują każdy diament w miejscu, co stwarza złudzenie, że diamenty wyglądają na wolnostojące, bez widocznego metalu. Białe złoto lub platyna jest często używany w celu zminimalizowania wyglądu metalu tak, że wszystko, co widzisz są diamenty, jednak żółte złoto może również dodać elegancki i szykowny wygląd do niestandardowego pierścienia lub pierścienia zaręczynowego.

Ustawienia Pave pierścień może zawierać jeden rząd diamentów, podczas gdy inne zawierają wiele rzędów diamentów prowadzących do centrum certyfikowanego diamentu. Ustawienia Pave pochodzą w obu pół-twarde, gdzie diamenty tylko iść w połowie drogi wokół zespołu, lub pełną-twarde, gdzie diamenty iść całkowicie wokół zespołu (wielu decyduje się na półtwarde, ponieważ diamenty są mniej prawdopodobne, aby pocierać o inne palce niż pełna-twarde). Środkowy kamień w pierścieniu jest zazwyczaj ustawiony nad inkrustowanymi diamentami i daje złudzenie wielkości w stosunku do mniejszych kamieni ustawionych w paśmie.

Jubilerzy oferują szeroką gamę obrączek zaręczynowych i opasek weselnych, które pasują do każdego stylu i budżetu. Okrągłe i księżniczka wyciąć diamenty są najczęściej używane jako centralne kamienie w ustawieniu słoika jeszcze dowolny kształt diamentu może być używany. Kupujący, z ich obszernej wiedzy diamentu i biżuterii i informacje na temat najnowszych trendów mody są dostępne, aby pomóc Ci stworzyć swój własny pierścień zaręczynowy pave.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy możesz posiadać wspaniały Harry Winston, Tiffany lub Tacori zaangażowania pierścień bez płacenia fortuny w sklepie detalicznym? Cóż, teraz możesz. Jubiler może zrobić replikę każdego projektanta inspirowane pierścionek za ułamek ceny. Możemy również stworzyć unikalny pierścionek jedyny w swoim rodzaju od podstaw, który spełnia Twoje dokładne specyfikacje. Nasze niestandardowe pierścionki zaręczynowe są tworzone przez naszego własnego projektanta biżuterii poprzez trzystopniowy proces. Po pierwsze, rysunki, szkice i/lub zdjęcia, które zostały przesłane, są wysyłane do naszych projektantów. Następnie przesyłane są renderingi iluzji do zatwierdzenia przez Państwa. Po pełnym zatwierdzeniu projektu, biżuteria jest odlewana, polerowana i uzupełniana. To takie proste!

Udostępnij