Ciekawostki i porady

Pomysły na strój: biżuteria mieszana i dopasowana

Paulina Wójcik
sie 27 2021

Jeśli przeczytałaś nasz artykuł o tym, jak mieszać i łączyć biżuterię i szukasz przykładów, które mogą Cię zainspirować, oto kilka wybranych przez nas projektów biżuterii Simone Walsh. Zapraszamy!

Biżuteria mieszana i dopasowana 1:

Nasz pierwszy wybór zawiera mieszanie złota i srebra metali do wspaniałego efektu, wraz z szafirowymi kamieniami szlachetnymi od jasnego do ciemnego niebieskiego. Głównym elementem jest naszyjnik z gwiazdami, a złote pierścionki i małe kolczyki z kamieniami szlachetnymi nawiązują do kolorów w naszyjniku.

Pomyśl o noszeniu tej grupy z jaśniejszymi ubraniami w neutralnych kolorach. Możesz również wybrać kolor blur lub złoty w swoich ubraniach lub innych akcesoriach.

Dokonaj wyboru:

 • Naszyjnik z gwiazdami i szafirami
 • Zestaw pierścionków z litego złota
 • Kolczyki sztyfty z szafirami i złotem

Biżuteria mieszana i dopasowana 2:

Poszliśmy do wszystkich srebra steryling biżuteria w tej grupie, ale z bardzo uderzające oświadczenie naszyjnik featuring vibrant rose granat kamienie szlachetne. Ten kawałek jest w centrum uwagi i biorąc pod uwagę, że jest to duży i bardzo przyciągający wzrok kawałek, generalnie będziesz chciał partnerować mu bardziej subtelną biżuterię, która uzupełnia, ale nie rozprasza od niego.

Ta kombinacja będzie wyglądać niesamowicie w połączeniu z białą koszulą lub małą czarną.

Dokonaj wyboru:

 • Naszyjnik Mehndi mandala i róża granatów
 • Srebrny zestaw pierścionków
 • Duże srebrne kolczyki kulki

Biżuteria mieszana i dopasowana 3:

Szukasz warstw kilku naszyjników jako punktu centralnego? Oto wybór zawierający pop koloru, plus błysk i ruch. Chociaż wisiorek jest mały, to amulet z litego złota z kamieniem tsavorite jest w centrum uwagi. Ręcznie wykonany srebrny łańcuszek może być zapinany w dowolnym miejscu, więc jest idealny jako naszyjnik warstwowy. Wisiorek w kształcie gwiazdki dodaje trochę więcej blasku, zainteresowania i równowagi do tej grupy.

Ten wybór jest idealny, gdy chcesz wyglądać swobodnie, ale dobrze ubrana. Możesz również wybrać złoto lub srebro z prostymi pierścionkami i małymi kolczykami.

Dokonaj wyboru:

 • Naszyjnik z amuletem oko i tsavorytem z litego złota
 • Ręcznie robiony srebrny naszyjnik
 • Naszyjnik Little star

Biżuteria mieszana i dopasowana 4:

To zgrupowanie zawiera mniejsze i bardziej subtelne projekty. Elementami jednoczącymi są kamienie opalowe, złoty metal i dopasowane ząbkowane oprawki. Chociaż są one dobrze wyważone, mały wisiorek z kamieniem będzie w centrum uwagi, po prostu dlatego, że znajduje się blisko twarzy, a inne elementy nie będą rozpraszać uwagi.

Ten zestaw będzie pasował do każdego stroju, ale wszystkie elementy są na tyle małe i proste, że mogą być używane jako biżuteria na co dzień. Możesz dodać kilka gładkich, chudych pierścionków, aby uzyskać więcej zainteresowania.

Możesz wybrać dowolny z kamieni szlachetnych z naszej oferty kamieni urodzeniowych (niezależnie od tego, czy są one Twoimi kamieniami urodzeniowymi), aby odtworzyć ten wybór z innymi kolorowymi kamieniami szlachetnymi.

Sklep wybór:

 • Opal & solid gold stacking ring
 • Wisiorek z kamieniem urodzenia: opal
 • Kolczyki sztyfty z opalem i litym złotem

Biżuteria mieszana i dopasowana 5:

Ten wybór jest zamieszką liści i kwiatów w srebrze próby 925 i zawiera przyciągające wzrok naszyjniki warstwowe, dzięki którym Twoja szyja stanie się punktem centralnym. Wszystkie te elementy pochodzą z naszej pięknej serii Bukiet, która została zaprojektowana do mieszania i dopasowywania. Kolczyki z chryzantemami pasują do jednego z kwiatów w naszyjniku Bukiet.

Żółty kolor kamieni opalowych w naszyjniku jaśminowym możesz wykorzystać w swoich ubraniach lub innych dodatkach, aby poczuć się naprawdę dobrze.

Mamy nadzieję, że dało Ci to kilka pomysłów, od których możesz zacząć. Sprawdź także: http://pierscionkizareczynowe.edu.pl

Udostępnij