Ciekawostki i porady

Nowa seria biżuterii z amuletami już dostępna

Karolina Kępka
paź 21 2021

Nasza nowa seria biżuterii Amulety jest sentymentalna i pełna znaczenia. Biżuteria ta jest pełna uczuć miłości i troski, wraz z życzeniami szczęścia, ochrony i przewodnictwa (dla siebie lub jako specjalny prezent): idealna na dziwne czasy, w których żyjemy.

Istnieje kolekcja amuletów i wzorów gwiazd o różnych znaczeniach. Nowy asortyment zawiera również pełen zestaw biżuterii z kamieniami urodzeniowymi: naszyjniki, kolczyki i pierścionki w srebrze i złocie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowych wzorów i mamy nadzieję, że Wam również się spodobają. Zapoznaj się z nową ofertą biżuterii.

Prawie nic się nie stało

Ta nowa gama biżuterii prawie się nie wydarzyła. W pierwszych dniach pandemii Covid-19 byliśmy bardzo zaniepokojeni, że nasza mała, rodzinna firma będzie walczyła o przetrwanie w ogóle. Czuliśmy, że nowa gama w 2020 roku będzie zbyt dużym ryzykiem i że zamiast tego powinniśmy skupić się na sprzedaży części, które już mamy.

Jednak od tego czasu nasi klienci okazali nam ogromne wsparcie, całkowicie udowadniając, że nasze przewidywania były błędne... ku naszej uldze! To dało nam wystarczającą pewność siebie, aby rozpocząć planowanie nowej gamy produktów.

Projektowanie asortymentu

Moim punktem wyjścia dla nowych produktów było po prostu myślenie o stanie świata i nasze znacznie wzmocnione zbiorowe życzenia, abyśmy my i ludzie, których kochamy, byli bezpieczni i mieli się dobrze.

Mam silne sentymentalne przywiązanie do wielu przedmiotów i elementów biżuterii: Miałam nadzieję, że uda mi się zaprojektować przedmioty, które będą w stanie wywołać takie przywiązanie u innych ludzi. Aby to osiągnąć, zdecydowałam się na użycie ikonicznych, geometrycznych elementów projektu z dużym naciskiem na kamienie szlachetne.

Pracę nad planowaniem, projektowaniem i tworzeniem nowego asortymentu rozpoczęłam kilka miesięcy temu: to była praca z miłości. Czuję się dumna i szczęśliwa widząc ją ukończoną i widoczną na świecie.

Dziękuję!

Bardzo dziękuję każdemu z Was, kto wspierał nas do tej pory w 2020 roku, czy to będąc po prostu na naszej liście mailingowej, rozmawiając z ludźmi o tym, co robimy, czy też będąc klientem. To było naprawdę bardzo pokrzepiające i naprawdę, szalenie i głęboko to doceniamy.

Mamy nadzieję, że Ty i Twoi ludzie macie się dobrze.

Udostępnij